ЗВЕРНЕННЯ ДО БІЛОРУСЬКОЇ АРМІЇ

posted Feb 24, 2022, 7:40 AM by Адміністратар Навін   [ updated Feb 24, 2022, 7:40 AM ]
     Путінська кремлівська кліка під виглядом військових маневрів окупувала Білорусь, ввела на нашу територію свої війська, танки, ракети та літаки. Окупанти господарюють і роблять на нашій землі все, що хочуть.
    Сьогодні, 24 лютого, о 4 ранку Росія напала на Україну. Росіяни бомбардують українську військову інфраструктуру, аеродроми та міста. Російські танки рухалися з Криму та зі сходу до Харкова та Маріуполя. Українська армія захищає Батьківщину. Українці готові воювати за свою землю. Президент України дав розпорядження про роздачу зброї людям, які здатні захищати Батьківщину.
    Російські окупанти в Білорусі переодягнули своїх бійців у білоруську військову форму, знайшли білоруські шеврони і готуються атакувати українців під виглядом білорусів. Росіяни вже обстріляли Чернігівську область з Білорусі.
    Наше звернення з цього приводу до білоруських військових і білоруської армії: не стріляйте в українців, не стріляйте в Україну. Переведіть зброю проти російських окупантів у Білорусі, знищуйте їх усіма засобами та видами зброї. Це конституційний обов’язок кожного білоруського солдата і кожного білоруса. Якщо неможливо повернути зброю проти окупантів, переведіть цілі підрозділи на бік українців.
    Смерть російським окупантам! Живе Білорусь! Слава Україні!

24. 02. 2022.
Зянон ПАЗЬНЯК 
(Ад Беларускага Нацыянальнага Сакратарыяту "Вольная Беларусь")