НАРОДНЫ ДЭПУТАТ ВЯРХОЎНАЙ РАДЫ УКРАІНЫ ІРИНА ФРІЗ (КІРАЎНІК ПАСТАЯННАЙ ДЭЛЕГАЦЫІ Ў ПАРЛЯМАНЦКАЙ АСАМБЛЕІ НАТО)

Російськийтелеканал «Звєзда», що належитьМіністерству оборони РФ в стилі радянськоїпропаганди на кшталт «нам пишуть»,продемонстрував сюжет, в якому йдетьсяпро нібито підготовку Україною провокаціїпроти Республіки Білорусь. В ньому,зокрема, зазначається, що українськарозвідка планує спрямовувати «карателів»з білоруським корінням в Мінськ з метоюповалення чинної влади в цій державі.

Маюінформацію, що таким чином Кремльготується до масштабної провокаціїпроти України на території Білорусі.Саме з нею може бути пов’язана підготовкадо збільшення в 5 разів обсягів залізничнихперевезень МО РФ у 2017 році в напрямкуБілорусі. Метою такої акції може статиліквідація режиму Лукашенка, введенняросійських військ, прямого державногоуправління, а також безпосередній вихідЗС РФ на східний кордон ЄвропейськогоСоюзу з метою підвищення політичноготиску на Європу.

Провокаціяможе бути проведена за участю громадян,що брали участь в бойових діях на Донбасіна боці бандформувань, регулярнихпідрозділів ССпО РФ, а такожінфільтрованованої агентури в силовіоргани РБ.

24-11-2016