СУД НАД РОСІЙСЬКИМИ ЗЛОЧИНАМИ ПРОТИ ЛЮДСТВА

(Відкритий лист)

Я закликаю політиків, державні та політичні структури Європейського Союзу та України подати позов до Міжнародного суду ООН у Гаазі про відкриття кримінальної справи та розслідування геноциду народу України та конкретно розправи над мирними жителями міста Буча Київської області з боку російської армії.

Звертаюся від Партії, яку я очолюю, і особисто від себе, тому що я відчуваю моральне право людини, яка все життя боролася проти російського великодержавного комуно-фашизму, і наша боротьба привела до незалежності та ліквідації комунізму в Білорусі.

І я, і мій друг, лідер Українського Народного Руху та герой України В’ячеслав Чорновіл, якого знищили росіяни, знали, що таке російський великодержавний рашизм і його політика ненависті до всього людства. Росіяни вбили мільйони людей.

Я виступаю від себе і в ім’я пам’яті В’ячеслава Чорновола. Пані та панове, згідно зі Статутом Міжнародного Суду ООН, лише державні та політичні органи держави можуть просити Міжнародний Суд порушити кримінальну справу про злочин проти людства. Прошу вас, зробіть це!

Кров убитих та закатованих людей в Україні та Білорусі пульсує у наших венах. Потрібно зупинити російський мордор! Нехай вбивці знають, що відплата буде і покарання неминуче.

Зянон Пазьняк,

Доктор наук, депутат Незалежності, голова парламентської демократичної опозиції Народного фронту у Верховній Раді Білорусі 12-го скликання, голова Консервативно-християнської партії - БНФ, координатор Білоруського національного секретаріату

5 квітня 2022 року